Ürünlerimiz

Endüstriyel Cilt Temizleyici

DER – 0307 // TANNY CREAM
Ellerdeki muhtelif sanayi kirlerini temizleyen endüstriyel cilt temizleme ürünüdür. Cildi temizlerken nemlendirir. Köpüklüdür. Ekonomiktir. Kolay parçalanır.

DETAYLI BİLGİ

Gliserinli Sıvı Sabun

DER – 0303 // PINKY
Hoş kokulu, gliserinli, ekonomik sıvı el sabunudur. Cilde yumuşaklık verir. Doğa dostudur. Su ile çok kolay parçalanır. İpeksi dokunma hissi verir. Kolay parçalanır.

DETAYLI BİLGİ

Ağır Sanayi Cilt Temizleme Sabunu

DER – 0305 // GELVER
Ellerdeki ağır yağı, kiri, isi, kurum ve muhtelif kirleri temizleyen, bünyesindeki partiküller ile cilde yapışmış, nüfuz etmiş inatçı kirleri, ellerin ovuşturulması ile ciltten uzaklaştırılmasını kolaylaştıran özel bir cilt temizleme ürünüdür. Köpüksüz ve kokuludur.

DETAYLI BİLGİ

Endüstriyel Cilt Temizleme Kremi

DER – 0301 // DERMAX
Ellerdeki yağı, isi, kurum ve muhtelif kirleri temizleyen endüstriyel cilt temizleme ürünüdür. Cildi temizlerken nemlendirir. Kolay durulanır.

DETAYLI BİLGİ

Köpüklü Lüx Sıvı El Sabunu

DER – 0309 // JOB
Bol köpüklü, hoş kokulu, kolay durulanan köpüklü el yıkama sabunudur. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği nemlendiriciler sayesinde cildi yumuşatır ipeksi his yaratır.

DETAYLI BİLGİ

Anti Bakteriyel Sıvı El Sabunu

DER – 0311 // ELITE
Köpüklü el temizleme sıvısıdır. İçerdiği anti bakteriyel maddeler sayesinde mükemmel hijyen sağlar. Cilt pH’ına uygundur, cildi yumuşatır ve hoş bir koku bırakır.

DETAYLI BİLGİ