Ürünlerimiz

Su İzolasyon Ürünü

IZO – 0651 // WETSTOP
Çatılarda, teraslarda, balkonlarda ve zemin olan alanlarda; çimento, şap, beton-sıva yüzeylerde uygulandığında nem geçişini engeller. Mükemmel özelliklere sahip su yalıtım ürünüdür.

DETAYLI BİLGİ

Elastik Sıvı Kauçuk Halı

IZO – 0653 // LIQUIT CARPET
Çok yüksek elastik özelliklere sahip, uygulandığı beton, sıva, çimento vb. yüzeylere adezyonu mükemmel, nemi ve kısmen ısıyı bloke eder.

DETAYLI BİLGİ

Polimer Esaslı Zemin Boyası

IZO – 0655 // FLOOR PAMT
Yüksek bağlayıcı oranına sahip, yayılma, yapışma, esneklik özellikleri çok iyi, atmosferik şartlara dayanıklılık performansı yüksek, dekoratif uygulamalara uygundur. Renk yelpazesi geniş su bazlı zemin boyasıdır. Uygulanması kolaydır.

DETAYLI BİLGİ

Epoksi Zemin Kaplama

IZO – 0657 // EPOXY FLOOR
Beton ve çimento esaslı yüzeylere farklı metotlar ile uygulamaya uygun, su ve solvent bazlı zemin kaplama kimyasalıdır. 2K Epoksi Emprenye Beton Astarı
2K Epoksi Beton Boyaları

DETAYLI BİLGİ

Su Bazlı - Su ve Yağ İtici Emprenye

IZO – 0659 // BLT 0100
Su ile incelebilen, silan-siloksilan bazlı yüksek kaliteli, çok iyi nüfuz etme, emprenye olma performansına sahip, çok hızlı su itici efekti veren, su buharı geçirgenliğini olumsuz etkilemeyen, stabil su itici astar olarak da kullanılabilen bir üründür. Tuğla, beton, kireç taşı, mineral sıva, yüksek alkali yüzey, gaz beton ve yağlı yüzeylerde de kullanılan eprenye su iticidir.

DETAYLI BİLGİ

Solvent Bazlı Su İtici Emprenye

IZO – 0661 // BLT 0200
Alifatik ve aromatik solventler ile incelebilen, %100’lük alkil-alkoksi silan, siloksilan esaslı, alkalilere karşı üstün dayanımlı, nemli yüzeylerde de etkili, emme kabiliyetine ve poröz yapıya sahip, buhar geçirgenliğini olumsuz etkilemeyen tuğla, sıva, beton, gaz beton, gözenekli taş vb. yüzeylere uygulanan eprenye üründür.

DETAYLI BİLGİ