Ürünlerimiz

Bobin Temizleme Solventi

TEC – 0001 // TURBO
Bobinlerde oluşan karbonlaşmış yağ ve tortuların temizliğinde benzin ve tiner yerine kullanılır. Yanıcı değildir. Yüzeye püskürtülerek veya daldırma yapılarak kullanılır. Yağın cinsine ve kalınlığına göre bir süre bekletilerek fırça veya sert sünger ile katman uzaklaştırılır. Durulama gerektirmez.

DETAYLI BİLGİ

Fren ve Balata Temizliği

TEC – 0003 // BRAKE
Otomobil, iş makinası, ağır vasıta vb. ekipmanlarının temizliğinde kullanılan, uçucu ve yanıcı, özel formüllü kimyasaldır.

DETAYLI BİLGİ

Genel Amaçlı Temizlik Ürünü

TEC – 0005 // JOKER
Tüm yüzey ve zemin temizliğinde pek çok temizlik maddesi yerine kullanılabilecek çok amaçlı ve etkili bir üründür.

DETAYLI BİLGİ

Eşanjör Temizleyici

TEC – 0007 // CALORE
Eşanjörlerde oluşan kalın kireç tabakası ile pasın temizlenmesinde kullanılır, yüksek performanslıdır. Kireç tabakasını bünyesine alarak yok eder. İnhibitör kombinasyonu ile takviye edilmiş özel formüle sahiptir. Sisteme zarar vermez.

DETAYLI BİLGİ

Conta Sökücü/Temizleyici

TEC- 0009 // GASKET
Motor flanşları, diferansiyel, vites ve dişli kutuları, pompa flanşları, cıvataları sıkıştırmada kullanılır. Contaların söküm işlemlerinde yüzeyde kalan kalıntıların temizlenmesinde kullanılır.

DETAYLI BİLGİ

Metal Halat ve Zincir Temizleyici

TEC – 0011 // CORDA
Vinçlerde kullanılan kalın zincirleri ile vinç, asansör vb. makinalarda kullanılan halatların, rayların üzerindeki çok ağır yağ tabakasının temizliğinde kullanılır.

DETAYLI BİLGİ