Ürünlerimiz

Konsantre Kireç Çözücü

SOL - 0151 // REMCUT
Kireç, tortu, pas ve çimentoyu özel formülü ile etkili bir şekilde çözer. Köpüksüzdür, metale zarar vermez. Direkt veya seyreltilerek kullanılabilir.

DETAYLI BİLGİ

Ağır Pas ve Kireç Giderici

SOL - 0153 // DEXAL
Metal yüzey ve ekipman üzerinde oluşan kireç ve tortu tabakasını, kireç kraterlerini etkili bir şekilde çözer. Eşanjör ve serpertinlerde, soğutma ve ısıtma ünitelerinde, transfer borularında, su tesisatlarında, su kanallarında zamanla oluşan kireç katmanlarını etkili bir şekilde yok eder.

DETAYLI BİLGİ

Silis Çözücü

SOL - 0155 // SILISCUT
Su tankları, su havaları, boya kazanları ve pisuvar iç yüzeyinde oluşan ağır kireç ve silis katmanlarının temizliğinde kullanılan, çok etkili ve özel bir asit kombinasyonudur. Silis katmanının kalınlığına göre uygulamanın tekrar edilmesi önerilir.

DETAYLI BİLGİ

Kapalı Devre Kireç Çözücü

SOL - 0157 // REXAL
Özellikle soğutma ve ısıtma sistemlerinde oluşan kireç ve tortuyu çözerek, sistemin verimliliğini arttırır, enerji tasarrufu sağlar. Kireci bünyesine alarak çözer. İnhibitör kompleksi takviyelidir. Sisteme zarar vermez.

DETAYLI BİLGİ

Çok Etkili Kireç ve Beton Çözücü

SOL - 0159 // REMOCAL
Özellikle inşaat sırasında yüzeye yapışan beton kalıntıları ile kireci yüzeyden uzaklaştırır.

DETAYLI BİLGİ

Metal Yüzey Hazırlayıcı

SOL - 0161 // METSUR
Metal yüzeyde oluşan kireç kraterlerini, metal ekipman ve ek yerlerinde oluşan kireç ve pas kalıntılarının temizliğinde kullanılır. Metale, boya ve kaplama işlemi yapılmadan önce uygulanır. Boyada andezyen kontrolü yapılması önerilir.

DETAYLI BİLGİ